تبلیغات
دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان - پیام تبریک سرپرست دانشگاه فرهنگیان به مناسبت توفیق در مذاکرات هسته ای
دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان
دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان ارومیه


باسمه تعالی

 

دکتر محمود مهر محمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان به مناسبت پیروزی ملت ایران اسلامی در مذاکرات هسته ای پیامی خطاب به استادان و دانشجو معلمان این دانشگاه به این شرح صادر کرد:

اکنون که ایستادگی و پایمردی در حفظ استقلال و حفظ دستاوردهای ملت مسلمان ایران در چارچوب منویات مقام معظم رهبری و با اهتمام به منافع و اقتدار ایران اسلامی؛ در دولت تدبیر و امید به بار نشسته است؛ لازم است به دست اندرکاران به ویژه وزیر محترم امورخارجه کشورمان؛ مومنان روزه دار و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که دعای خیر آنها بدرقه راه فرماندهان جبهه دیپلماسی بوده است؛ تبریک و تهنیت عرض بنماییم.

پیروزی دیپلماتیک هسته ای نشان داد با ایمان و توکل برخدا به جای قهر و تقابل با خصم هم می توان گفتگو کرد. گفتگو می تواند متضمن حفظ حقوق و منافع ملی می باشد و از دستاوردهای ارزشمند علمی و فناوری کشور صیانت کند. گفتگو از بسیاری از مضایق و تنگناها را که مسیر توسعه کشور را ناهموار و پرسنگلاخ کرده بود؛ پیشگیری نموده و تحمیل خسارت های سنگین و جنگ افروزی دیوانه وار را منتفی کرد. یکی از بهترین دستاوردهای توفیق ملت ایران در مذاکرات هسته ای مأیوس شدن دشمنان و بدخواهان منطقه ای است. این توفیق مظهر عقلانیت و تدبیر در مملکت داری در عصر جدید و مصداق یک تیر و چند نشان است.

امید است در سالی که مزین به همدلی و همزبانی است با بهره مندی تمام عیار از ظرفیت  های  فرهنگی؛ اجتماعی و اقتصادی جوانان غیور و توانمند کشورمان در رفع تحریم های ظالمانه؛ شاهد آینده ای روشن تر و پرامیدترباشیم. از دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان و همچنین از استادان و کارکنان این دانشگاه میخواهم با پاسداشت این پیروزی شکوهمند و به شکرانه این لطف بیکران الهی در آستانه عید سعید فطر هرآنچه درتوان دارند نسبت به تشریح و تبیین پیامدهای ارزشمند این  دستاورد گرانقدر ملی برای هموطنان عزیزمان اقدام های لازم را به انجام برسانند.

ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم
طبقه بندی: اخبار دانشگاه فرهنگیان، 
برچسب ها: پیام تبریک سرپرست دانشگاه فرهنگیان به مناسبت توفیق ملت ایران در مذاکرات هسته ای، مذاکرات هسته ای، توفیق ملت ایران در مذاکرات هسته ای، پیام تبریک محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان به مناسبت توفیق ملت ایران در مذاکرات هسته ای،
ارسال توسط تـوحـیـد مکـرم
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
لوگوی وبلاگ
ساعت
سایت های مفید

سایت مراجع تقلید
رتبه وبلاگ
نظرسنجی آنلاین
دیکشنری آنلاین
سخنی از بهشت
اوقات شرعی
ذکر ایام هفته